HELIOSPHERE / BRAINWAVE LOOMI
Swatch Irony Big Loomi (YGS9004AG)
€185.00
Availability
not in stock
article number
YGS9004AG
Condition: New, original packaging
incl. tax plus postage (postage free in D. from 50.- Euro)
5% confidence bonus you receive by bank transfer in advance. €175.75 will be your price!
Die Swatch Irony Big HELIOSPHERE / BRAINWAVE LOOMI ist eine sehr seltene Uhr aus der Luxury Collection, welche exklusiv nur in den beiden Stores: Vendome (Paris) und Spiga (Mailand) verkauft wurde.
| movement | quartz (battery) |
|---|---|
| Material case | aluminium |
| strap material | aluminum |
| glass | plastic |
| clasp type | folding clasp |
| main color | silver |
| dial color | white |
| case color | silver |
| strap color | silver |
| gender | men |
| diameter | 37,4 mm x 10,4 mm Höhe |
| arm circumference | 14 - 19 cm |
| water resistant | 3 bar |