CEDARWOOD
Swatch Irony Chrono (YCS477PU)
€175.00
Availability
not in stock
article number
YCS477PU
Condition: New, original packaging
incl. tax plus postage (postage free in D. from 50.- Euro)
5% confidence bonus you receive by bank transfer in advance. €166.25 will be your price!
Der Swatch Irony Chrono CHEDARWOOD ist eine sehr seltene Uhr aus der Luxury Collection, welche exklusiv nur in den beiden Stores: Vendome (Paris) und Spiga (Mailand) verkauft wurde.
| movement | quartz (battery) |
|---|---|
| Material case | stainless steel |
| strap material | leather |
| glass | plastic |
| clasp type | pin buckle |
| main color | brown |
| dial color | brown |
| case color | silver |
| strap color | brown |
| gender | men |
| diameter | 40 mm x 12 mm Höhe |
| arm circumference | 14 - 19 cm |
| water resistant | 3 bar |