PLAY YOUR STYLE
Swatch Irony Lady (YSS228PU)
€175.00
Availability
not in stock
article number
YSS228PU
Condition: New, original packaging
incl. tax plus postage (postage free in D. from 50.- Euro)
5% confidence bonus you receive by bank transfer in advance. €166.25 will be your price!
Die Swatch Irony Lady PLAY YOUR STYLE ist eine sehr seltene Uhr aus der Luxury Collection, welche exklusiv nur in den beiden Stores: Vendome (Paris) und Spiga (Mailand) verkauft wurde.
| movement | quartz (battery) |
|---|---|
| Material case | stainless steel |
| strap material | leather |
| glass | plastic |
| clasp type | pin buckle |
| main color | black, silver |
| dial color | silver |
| case color | silver |
| strap color | black |
| gender | women |
| diameter | 25 mm x 8 mm Höhe |
| arm circumference | 13 - 19 cm |
| water resistant | 3 bar |