STADE DE SUISSE 2
Swatch Gent Access (SKK2001)
€70.00
Availability
not in stock
article number
SKK2001
Condition: New, original packaging
incl. tax plus postage (postage free in D. from 50.- Euro)
Die Swatch Gent Access STADE DE SUISSE 2 besitzt ein blaues Kunststoffarmband, zusätzlich kann bei diesem Modell ein Skipaß aufgeladen werden. Die Uhr ist wasserdicht und hat ein ganggenaues Quarzuhrwerk.
| functions | access snow pass |
|---|---|
| movement | quartz (battery) |
| Material case | plastic |
| strap material | plastic |
| glass | plastic |
| clasp type | pin buckle |
| main color | blue |
| gender | unisex |
| diameter | 34 mm x 8,75 mm Höhe |
| buckle | Dornschließe |
| arm circumference | 14 - 19 cm |
| waterresistant | Ja |
| water resistant | 3 bar |
We found other products you might like!
-
Renata 390 (Batterie)€4.95