TZAQUALLI
Swatch Scuba 200 (SHN105)
€145.00
Availability
not in stock
article number
SHN105
Condition: New, original packaging
incl. tax plus postage (postage free in D. from 50.- Euro)
Swatch Scuba 200 TZAQUALLI
| movement | quartz (battery) |
|---|---|
| Material case | plastic |
| strap material | plastic |
| glass | plastic |
| clasp type | pin buckle |
| main color | blue |
| dial color | gold |
| case color | blue |
| strap color | blue |
| gender | men |
| diameter | 38,4 mm X 13,8 mm Höhe |
| arm circumference | 14 - 19 cm |
| water resistant | 20 bar |