ALL BLUE
Swatch Square (SUAN100)
€95.00
Availability
in stock
article number
SUAN100
Condition: New, original packaging
incl. tax plus postage (postage free in D. from 50.- Euro)
5% confidence bonus you receive by bank transfer in advance. €90.25 will be your price!
Die Swatch Square ALL BLUE hat ein eckiges Kunststoffgehäuse und ein Lederarmband. Die Uhr ist wasserdicht und hat ein ganggenaues Quarzwerk mit Batterie.
| movement | quartz (battery) |
|---|---|
| Material case | plastic |
| strap material | leather |
| glass | plastic |
| clasp type | pin buckle |
| main color | blue |
| dial color | silver |
| case color | blue |
| strap color | blue |
| gender | unisex |
| diameter | 29 mm Breite x 9,85 mm Höhe |
| arm circumference | 14 - 19 cm |
| water resistant | 3 bar |
We found other products you might like!
-
Renata 377 (Batterie)€4.95